Главная Статьи 2017 КамАЗ-4310

КамАЗ-4310

КамАЗ-4310 – вантажне авто, що здатне відмінно долати ґрунтові дороги та бездоріжжя з колісною формулою 6х6. Багато років продукт був основним для Камського автомобільного заводу.

Технічні характеристики КамАЗ-4310 стали справжнім проривом в 80-х роках минулого століття. Вантажівка долає перешкоди різної висоти, проходить через водні перешкоди (до 1,5 м глибини) і справляється з різкими спусками та підйомами. Серійний випуск стартував в січні 1981 року і була надана для армійських потреб.
Стандартна модель випускалася впродовж 8 років. За цей період інженери внесли кілька незначних змін в пристрій. Для відкриття кабіни зробили гідравлічну систему, кабіни деяких варіантів обладналися ліжком.


Стандартна версія авто оснащена провідними мостами, які працюють за новим принципом. Чотири карданних вала доповнювалися повним приводом. Платформа суцільнометалева, задній і бічні борти відкривалися за допомогою відкидання. Підлога зроблена з дерева, кузов можна закривати тентом, який встановлюється на каркас.
Основна функція машини - транспортування пасажирів і вантажів різної категорії. Технічні вузли здатні працювати в суворих кліматичних умовах, повний привід дає можливість пересуватися в умовах низької рельєфної прохідності.
Автомобіль має гарну маневреність. Цьому сприяють односхилі мости і приводний механізм. Доповненням стала унікальна автономна система контролю тиску в шинах, яка автоматично регулювала його в залежності від дорожнього покриття. Здійснювати маневри різної складності можна на швидкості 40-60 км / год.
КамАЗ-4310 може оснащуватися двома типами двигуна: 740.10 - дизельна силова установка з вісьмома циліндрами і обсягом 10,85 літрів. Досягається 210 кінських сил при 2600 оборотах на хвилину. Блок циліндрів зроблений з чавуну, а головки з алюмінію; та 740.20 - аналогічний дизельний силовий агрегат, тільки розвиває 220 кінських сил. Зчеплення - фрикційний механізм, що складається з двох дисків.
Кабіна КамАЗ-4310 відповідає комфортним вимогам 80-90-х років минулого століття. Під нею розташований двигун, вона оснащена вентиляційною системою. Кабіна відкидається за допомогою гідравлічного механізму. Може комплектуватися ліжком для відпочинку водія.
Базова комплектація КамАЗ-4310 передбачає два бака по 125 літрів. Автомобілі, зроблені за спецзамовленням, можуть оснащуватися двома баками з місткістю по 250 літрів. Навіть такий варіант не дає можливості здійснювати довгі поїздки без дозаправки.

Середня витрата палива вантажівки становить близько 30 літрів. На жаль, в холодну пору року, а також на бездоріжжі, витрата палива підвищується до 35-37 літрів на 100 км. Завдяки комплектуванню двома 125-літровими баками, вантажівка може похвалитися запасом ходу в 830 км.

Загалом, КамАЗ-4310 відрізняються недорогим обслуговуванням. Універсальність вантажівки пояснюється високою потужністю, великою вантажопідйомністю та відмінною прохідністю.

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации:
 
 

Реклама

Кто на сайте?

Сейчас на сайте находятся:
 45 гостей